Smer dokazuje svoju moc !

Autor: Lukáš Lepáček | 12.2.2016 o 19:40 | Karma článku: 8,21 | Prečítané:  835x

Smer a jeho skalní voliči, ktorí boli zavolaní previedli niečo, čo sa v demokratickej krajine nerobí!

Mimoriadna schôdza venovaná problematike školstva a zdravotníctva sa po takmer 16 hodinách skončila poriadnym fiaskom!!

To, čo predviedol Smer a jeho skalní voliči je niečo otrasné a nemorálne voči zdravotným sestrám a učiteľom, ktorých sa táto schôdza hlavne týkala. Nerozumiem a až ma udivuje to, čo sa dialo v parlamente. Ako sa niekto môže takto nečestne a škaredo zachovať k ľuďom, ktorí bojujú nielen za svoje platy, ale hlavne za naše deti , za naše lepšie a kvalitnejšie vzdelanie. Je hrozné, aké veci vykrikovali učiteľom, vo videách, skalní voliči SMER-u. 

Urážky typu:

Čo vy chcete ? Beriete úplatky ! Deti šikanujete! Ste platení z našich daní a nič nerobíte  !

Balkón obsadili dôchodcovia

Spor sa pri mimoriadnej schôdzi strhol o balkón parlamentu. Pred začiatkom schôdze sa dole v národnej rade tlačilo veľký počet učiteľov a sestier, ktorých nechceli pustiť dovnútra s tvrdením,  že balkón je už plný. 

Pravda však bola taká, že na balkón sa pred nimi dostali dôchodcovia, ktorí spolu s ochrankou bránili učiteľom a zdravotným sestrám vstúpiť na balkón. Skalní voliči dokonca nedovolili učiteľom a sestrám rozvinúť transparenty. 

Veď načo by im to dovolili? Veď chceli pokojný priebeh schôdze a nechceli byť rušení !!!!!

Učitelia, ktorí vytvárajú hodnoty štátu, učia naše deti, aby boli vzdelané a mohli si v budúcnosti nájsť dobre zamestnanie a mohli sa presadiť, sú zhadzovaní a znevažovaní. Učitelia si takéto niečo vôbec nezaslúžia. Bojujú za lepšie školstvo a verejnosť im v tom nedokáže podať pomocnú ruku. A poslanci Smeru? Nemajú v tom miliónové zákazky pre svojich kamarátov, tak sa im to predsa neoplatí . Keby sa nemrhali milióny na predražené pomôcky, ktorých reálne ceny sú úplne iné oproti predajným, za ktoré štát ich nakupuje hneď by sa v našom školstve našli peniaze na to , aby sme mohli mať kvalitnejšie a lepšie vzdelanie. 

Je to jednoduché a mal by to pochopiť každý. Keď bude lepšie školstvo, bude automaticky lepšie vzdelanie, na ktorom je budovaný celý štát. Kde by boli samotní poslanci keby nemali vzdelanie? Čo by robili?

Dúfam a modlím sa, aby dňa 5.3.2016 prišla naozaj zmena. V parlamente chcem vidieť politikov, ktorí konečne budú pre ľudí niečo robiť a nielen neustále sľubovať, chcem vidieť snahu spraviť niečo dobré a nápomocné pre našu krajinu!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Aj Bratislava má svoju Hlávkovú. Za kritiku parkovania referentku čakala šikana

Čím viac Zuzana Aufrichtová upozorňovala na chyby v návrhu parkovacej politiky, tým viac problémov v práci mala.

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.


Už ste čítali?